header

LINKI SPONSOROWANE


Linki sponsorowane - reklama kontekstowa to krótki tekst zawierający odnośnik do strony internetowej reklamodawcy oraz krótki opis (2 linijki x 25 znaków) usługi / produktu. Linki emitowane są w powiązaniu ze słowami kluczowymi (hasłami), które sam ustala reklamodawca. Co nie oznacza, że klient jest pozostawiony sam sobie. Nasza agencja nie pobiera żadnych opłat za doradztwo.

Jeśli użytkownik wpisze w wyszukiwarce któreś ze słów kluczowych zdefiniowanych wcześniej przez reklamodawcę, wśród wyników wyszukiwania znajdzie się na samej górze lub po prawej stronie odpowiedni link sponsorowany prowadzący do strony reklamodawcy. Niewątpliwym plusem takiej kampanii jest jej szybkość. Reklama wyświetla się już w dniu uruchomienia kampanii reklamowej. Minusem kampanii PPC jest koszt kliknięcia w reklamę. Przy bardziej popularnych frazach, zdecydowanie bardziej opłacalne jest pozycjonowanie.

Budżet przeznaczony na reklamę kontekstową jest bardzo elastyczny - klient sam decyduje jaką kwotę chce lub ile może przeznaczyć na kampanie.

Jeżeli więc planujesz zareklamować się w internecie, skontaktuj się z nami. Zbadamy rynek oraz konkurencje oraz pomożemy w wyborze najbardziej efektywnej reklamy.

DLACZEGO WSPÓŁPRACA Z NASZĄ FIRMĄ ?


DARMOWA I SZYBKA WYCENA

SZCZEGÓŁOWA UMOWA BEZ HACZYKÓW

DARMOWA OPTYMALIZACJA STRONY

PŁATNOŚĆ ZA EFEKT NIE ZA OBIETNICE

GRATISOWE MIESIĄCE ORAZ RABATY

BEZPIECZNE METODY PROMOCJI

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIESlide 1
Slide 1
Slide 1